Omietky a stierky

 

Vítame Vás na stránkach našej spoločnosti .

 

Sadrové omietky a stierky,, sadrokartóny, špeciálnou  technikou maľby, fasády a zateplení.

Našou  špecializáciou  sa stali strojné aj ručné sadrové omietky a stierky, sadrokartóny, špeciálnou technikou maľby, fasády a zateplenie. Pôsobíme v celom Bratislavskom kraji .

Dobre postaviť alebo zrekonštruovať je základ!

V tomto odbore máme už mnohoročnú skúsenosť a za túto dobu sme nazbierali bohaté skúsenosti. Ale zato  sa neustále vzdelávame  a pracujeme s najmodernejšími a kvalitnejšími materiálmi . To všetko preto, aby sme pre svojich zákazníkov zabezpečili to najlepšie a najkvalitnejšie  na trhu. Tieto materiály sú ekologické, šetrné k životnému prostrediu a zdravotne nezavädne. Našim cieľom je spokojný zákazník, preto sa snažíme vždy odviesť  kvalitnú prácu za prijateľné  ceny. Solidné jednanie je u nás samozrejmosťou .

.

Vnútorné omietky :

Ponúkame kompletnú dodávku dvojvrstvových vnútorných omietok vrátane materiálu; výber najvhodnejších materiálu a vysoká kvalita práce vrátane použití moderných omietkových stojov ,použitie  výstužných  pozinkovaných rohou , fólií, pásiek atd.

 

Ušlachtivé fasády

Ponúkame kompletnú realizáciu fasád vrátane materiálu; zakrytie okien, dverí a prestupov; dlhoročná skúsenosť  s voľbou vhodných materiálu vysoká kvalita práce vrátane použitím moderných omietkových  strojov

 

Fasádne  zatepľovacie systémy

Kompletná dodávka práce od prípravy podkladu, po prevedení finálny vrchnej  omietky dodávka materiálu vrátane návrhu vhodné hrúbky  tepelnej  izolácie používanej armovacích sieti, ochranných líšt atd., voľba najvhodnejších materiálov  a pracovných postupov podľa  typu podkladu vysoká kvalita práce a dlhoročné skúsenosti .

 

Zdarma prídeme na vašu stavbu, spravíme obhliadku, premeriame , poradíme a vypracujeme cenovou ponuku.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať .Aby ste sa aj Vy zaradili do skupiny spokojných zákazníkov

 

Na nami realizované zákazky používame prevažne kvalitné materiály od firiem Baumit a Rigips.