Natieračské práce

 

 

Naša firma ponúka všetky služby maliarske , natieračské a drobné murárske práce . Pracujeme prevažne v regiónu Bratislavského  kraja . Robíme široké spektrum maliarskyých a natieračských prác, pri ktorých  používame najkvalitnejšie  náterové hmoty a materiály od tuzemských i zahraničných výrobcov.

Robíme  maľovanie  bytov, schodíšť, kancelári, škôl , škôlok  a nebytových priestorov v ľubovoľnej  farebnej škále . Odstraňujeme tapety a staré maľby. Dokážeme odstrániť nikotínové škvrny a rôzne fľaky. vyspravenie stien pre maľovaním je u nás úplnou samozrejmosťou.

Pre správne vymaľovanie je dôležité podklad a jeho technická úprava pre  maľbu. Vždy záleží na kvality  a trvanlivosti maľby. Každý materiál, na ktorý sa maľuje, má svoje špecifické požiadavky na maliarske  práce a na prípravu podkladu. Úprava podkladu je základným kameňom pri maľovaní.

Dôležitý je vhodný výber farebných  tónov pre miestnosti  s priamym  slnečným svetlom alebo umelým  osvetlením . Priame denné svetlo dáva farbám  teplejší nádych a znesie tak sýtejšie odtiene. Umelé svetlo vyžaduje svetlejšie odtiene farieb, ako napríklad modrá, fialová, zelená, ktoré sú dojmovo  tmavšie .  

Naša firma ďalej vykonáva nátery okien a dverí, radiátorov a kovových konštrukcií, nátery klampiarskych  a zámočníckych výrobkov , podláh, fasád a striech.
Pred náterom  okien je nutné previesť  nasledovné základné inštrukcie .  V potrebnom rozsahu sa opáli starý náter, potom sa okná zbrúsia. Holé drevo sa napustí fermežou. Po týchto operáciách sa na oknách vytvorí spodný náter  základnou  farbou , ďalej sa okno zatmelí, zbrúsi a zakytují. Prevedie  sa náter základnou  farbou a nakoniec sa okná natrú vrchným  náterom .
Nátery fasád robíme u rodinných domou  i verejných budov. Pri výškových prác používame rebríky , pracovnú plošinu .

Aplikujeme aj protipožiarne nátery na oceľové , drevené a iné konštrukcie .Robíme exteriérové a interiérové maľovky .Máme stovky spokojných zákazníkov .

Využite naše služby a neoľutujete , že ste si vybrali našu firmu .  

 

Zákazníkom ponúkame naše služby :

 

Maľovanie 

- bytov , schodiska , kancelári, škôl , škôlok  a priemyslových  objektov v ľubovoľnom farebnom prevedení , interiérov a exteriérov 
- odstraňovanie  tapiet a starých malieb
- sanácia prasklín, rôznych fľakov  a nikotínových škvŕn

 

Nátery

- okien a dverí

 -brán a plotov
- radiátorov  a kovových konštrukcií
- klampiarskych a zámočníckych výrobkov  
- podlahy
- fasád a striech

 

Ponúkame poradenstvo :

-správnej voľbe farebného odtieňa

-správnej technológií nanášania farby

-správnej starostlivosti na údržbu okien

 

Obhliadky a cenovú kalkuláciu robíme z radosťou a zadarmo nie ako iné firmy , že si všetko zaúčtujú . Naše cenu sú zaručené a nemenné , všetky práce konzultujeme s majiteľmi objektu .V prípade vzniku oprávneného dôvodu na navýšenie ceny práce najprv informujeme majiteľa o tejto skutočnosti a snažíme sa nájsť čo najlacnejšie ale kvalitné riešenie daného problému.

 

Otázky a odpovede :

 

Prosím Vás mám staré tapety , ktoré by sme chceli odstrániť ale pod nimi je holé murivo , čo by ste nám  odporučili ?

V tomto prípadne odporúčame jediné odborné riešenie. Odstrániť staré tapety  , steny napenetrovať penetračným náterom natiahnuť lepidlo so sklotextilnou sieťkou a na to omietku takzvanú putzovku alebo stierku.